Manželský klub Sezdanka

Program

Programy klubu Sezdanka jsou zdarma, na vybrané akce ale může být určeno vstupné.  Uněkterých akcí je omezený počet účastníků, proto je nutná rezervace – pak to je uvedeno u konkrétního programu.  Některé programy jsou otevřené veřejnosti, jiné jsou ale připraveny přímo pro konkrétní zájmovou skupinu na základě zájmu a domluvy, anebo výhradně pro členy klubu.  Pak nejsou uvedeny zde, ale ti, kdo se na ně přihlásili, jsou o nich informování e-mailem a telefonicky.

Nejbližší programy:

Setkání nad skleničkou
úterý 6. 2., 20:00 místo bude upřesněno

Neformální a spíše soukromé posezení s debatou takříkajíc o čemkoliv nad sklenkou vína nebo šálkem čaje. Pouze pro členy klubu (což zahrnuje i odběratele věstníku), pro podrobnější informace napište  e-mailem.

Život jako osud nebo výzva?
Neděle 11. 2. od 10:30, Anenská 5, Praha 1
Tato pozvánka se týká běžné neděle v pražské Unitarii, ale téma je neběžné! Každý, kdo je ve vztahu lásky k někomu druhému, si z něj něco odnese! Na programu se podílí divadelní soubor Přeživší.

Křest knihy Studny a oheň
Neděle 4. 3. od 10:30, Anenská 5, Praha 1
Přijďte oslavit zrození a křest nové knihy Petra Samojského Studny a oheň! Je to s předstihem, ale to záměrně. Příště se dozvíte více, ale teď už si to můžete dát do diáře!


Plánujeme...
A zhluboka se nadechnout!  (jaro 2018)

Máte dojem, že potřebujete chytit druhý dech? Jako když se běžěc na dlouhé trati potřebuje zhluboka nadechnout a nabrat sil, tak to bývá i v manželství. V třídílném cyklu setkání hosté z oboru psychoterapie a životní motivace nabídnou inspiraci, občerstvíme se gurmánskými delikatesami a dobrým vínem. Pouze pro manželské páry. Jména přednášejících a cena budou určeny. Z důvodů omezené kapacity míst je nutná registrace e-mailem.

 


Zaregistrujte si bod!

Za účast na každém programu Sezdanky získáte bod, stačí jen odeslat mail (na stránce Kontakt). Za deset bodů dostanete zdarma knihu dle vlastního výběru z nakladatelství Unitaria. Kdo bude mít bodů nejvíce v daném kalendářním roce, získává odměnu víkendový pobyt ve vybraném romantickém místě.