Manželský klub Sezdanka

Inspirace

Ať už máte krátce po svatbě nebo jste manželi už mnoho let, v Sezdance můžete najít podporu a inspiraci prakticky ve všech tématech, které se manželských a partnerských vztahů týkají. A to i proto, že programovou náplň klubu můžete sami ovlivnit nebo ji dokonce vytvářet. Záleží tedy do značné míry i na vás.

 

A aby váš vztah nezevšedněl, Sezdanka vám jednou měsíčně pošle "domácí úkol", rozumí se společný. Je to takové malé zadání činnosti, kdy budete mít za úkol si spolu sednout v klidu a nerušeni, zamyslet se nad textem a promluvit si o něm. Pokud si z toho uděláte takový svůj rodinný rituálek, uvidíte, jak vám časem prospěje!

A co dále? Jak mnozí poznali, svatební obřad, třebaže je vymezen právními souvislostmi, se i tak se dá uskutečnit tvůrčím a osobitým způsobem. Tím spíš pak jiné oslavy a obřady, které člověka na cestě provázejí a při nichž se na právní souvislosti nemusí brát ohled! Samozřejmě si každý může všechno dělat sám a po svém. K oslavě výročí svatby, narozenin, uvítání dítěte do života nebo rozloučení se zesnulým anebo oslavě jakéhokoliv jiného významného milníku na životní cestě není třeba vyhledávat externích služeb. Ale naproti tomu ty události mohou být o poznání lepší, když stejně jako u svatby promyslíte souvislost a vytvoříte událost jak se říká na míru. V Sezdance můžete najít radu či pomoc v individuálních konzultacích nebo při neformálních debatách na dané téma, případně si přímo dohodnout zorganizování vedení oslav či obřadů k nejrůznějším událostem na míru a podle vašich přestav.

Klub Sezdanka vám také nabízí osobní nebo rodinné poradenství, anebo případně pomoc s nalezením vhodných služeb.